НАСЛОВНА » Pomaze Bog

Pomaze Bog

Форуми ГЛАВНИ ФОРУМ Pomaze Bog

Гледање 1 чланака - 1 до 9 (од 9 укупно)
  • Аутор
    Поруке
  • #3347
    Milivoje
    Учесник

      Pimaze Bog patim od anksioznosti (f43,2problem prilagodjavanja neka socijalna fobija) i male depre.molim se postovi svaki ispovijest trudimm se kajanju i pricesce.imao sam 2019neku blagodat ljubav i miomiris iz usta dubinsku ljubav nesto sto nema na ovom svijetu sto nikad nijesam dozivio a s druge strane istovremeno neka iskusenja muku.E sad mozda podsvjesno imam zelju za instant rjesenje jer se skoro citav zivot mucim sa ovim.Sta da cinim da bih umilostivio Boga za mrvicu blagodati?inace uporedno pijem terapiju i idem na psihoterapiju !molio bih odgovore da budu da se pronadju sta bi cinjeli u mojoj poziciji itd ?

      #3351
      ivo.vatovic
      Учесник

        Бог ти свако добро дао драги брате,

        На жалост ниси једини који се мучи са пандемијом анксиозности и депресије.
        Не знам где живиш али у насељу Рипањ код Београда налази се манастир Пресвете Богородице Тројеручице и у њему мошти свете преподобномученице Марије Гатчанске. Игуманија тог манастира, мати Злата, је пострадала од тешког облика депресије неко време након монашења и избавила се молитвама свете Марије. Пре неки дан у Руском Дому у Београду је била Мати и прадставила је књигу у издању Ризнице + о светој Марији (руска светитељка) а мати Злата је испричала своју причу која је чудесна.
        Укратко … Мати је 2000те, пре свог монашења, отишла са својом сестром у Русију на 40 дана. У С. Петерсбургу су ишле на поклоњење моштима свете Матроне које су у капели на локалном гробљу, а како је тамо увек гужва … док су чекале неко је куцнуо по рамену … окренула се и видела човека брадатог, масног, прљавог … личио је на просијака који јој је прстом показивао да пође са њим. Није хтела јер се плашила али ју је сестра наговорила и пошле су. Ишле су за њим кроз гробље и кад год је Мати стала, не желећи више да га прати, он би се окренуо и прстом показао да настави. Опет ју је сестра наговорила да наставе. Стигли су до гробног места где је писало монахиња Марија … Мати и њена сестра су целивале крст и одмах су приметиле да се „просијак“ свесрдно моли и знале су да се моли за Мати… само им није било јасно зашто. Мати се касније замонашила а 2006 те је пострадала од клиничке депресије. Није излазла из келије месецима … док се једног дана није сетила преподобномученице Марије, у међувремену канонизоване о Руске Цркве и коју зову брзопомћницом у борби против депресије. Да скратим, мати Злата се исцелила молитвама свете Марије и тек тад је схватила зашто се прозорљиви „просијак“ молио за њу и зашто је одвео на гроб Светитељке. Бог му је открио њену будућу муку и он је одвео код оне која може да му помогне.

        Ето брате, ако можеш, назови манастир и види кад мати Злата може да те прими. Тамо читају акатист светој Марији сваки дан. Ако си далеко, ти нам кажи па ћемо ти послати малу књижицу са житијем, акатистом и сведочењем мати Злате.

        Свако ти добро од Господа желим,

        Иво

        #3352
        Milivoje
        Учесник

          Pomaze Bog daleko sam ,posaljite

          #3353
          Milivoje
          Учесник

            <p style=“text-align: right;“>Hvala ti brate bolje ce biti da moje ime posaljes da ga citaju tamo jer sam procitao da se tamo sv Mariji cita akatist svakog cetvrtka.ako mozes toliko da mi ucinis.svako ti dobro Bog i dobrim te obdario.</p>

            #3354
            ivo.vatovic
            Учесник

              Драги брате,

              Ајд јави ми се на [email protected]

              #3356
              Marko
              Учесник

                Помаже Бог,Миливоје,мораш да идеш недељну Литургију да се исповједаш да постиш да читаш нови завјет и псалтир.Акатист Св Марији

                #3357
                Milivoje
                Учесник

                  Cinim to sve.i.vise od toga.nw mogu deset akatista dnevno jer sam pretrpan sa tim umjereno cinim koliko.mogu.i neke po blagoslovu molitve.Hvala na izdvojenom vremenu i savjetima

                  #3361
                  Marko
                  Учесник

                    Не мораш десет Акатиста на дан да читаш,него да нађеш мјеру за сваки дан да имаш молитвено правило.Литургија исповјест.

                    #3362
                    Marko
                    Учесник

                      Можеш ако желиш да одеш код Оца Арсеније Јовановић,Манастир Рибница,Ваљево

                    Гледање 1 чланака - 1 до 9 (од 9 укупно)
                    • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.