НАСЛОВНА » Savet

Savet

Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
  • Аутор
    Поруке
  • #2629
    Mila Simonović
    Учесник

      Pomaže bog braćo,

      E probacu da budem što kraći, u životu kao i svi mi grešni smo, kao mladić pravio sam dosta spletki i živeo neki nemoralnim životom, do pre dve- tri godine desilo se nešto što je mene približilo bogu, dao mi je porodicu, od tad sam osećao potrebu da se krstim ali kako se zadesila Korona rodjenja deteta itd itd , taj čin sam odlagao. U međuvremenu brak mi puca i tad mi se svet srušio, ali me je on uverio da su čuda moguća i ojačao moju veru prema njemu. U braku sam se trudio da budem što bolji i da svojoj porodici obezbedim sve što im treba, naravno imam ja svojih mana ali ultimativno nisam uradio nešto što nije trebalo. Želim da se krstim posle posta, želim da postanem bolji čovek i otac, učim radim na sebi. Sada nego ikad želim da se trudim da živim pravoslavnim životom. Iskreno samo tražim njegovo mentorstvo da mi sa malo pomoći pomogne u ostvarivanju mojih ciljeva. Da se promenim,da učim i radim na sebe i mnogo toga.Kako će cin krštenja uticati na mene kao čoveka itd?

       

       

      Број корисника који су захвалили аутору: 2
      #2660
      Анонимни

        Бог ти помогао, брате.

        Дивно је чути да си на правом путу и желим ти да истрајеш. На чину крштења спустиће се на тебе Свети Дух и опростиће ти се сви греси које си учинио до сад у животу. Кад се крстиш, моћи ћеш да приступаш Светим Тајнама – исповести, причешћа, јелеосвећења… Све ће то преко Божије Благодати утицати и на твој живот, а отвориће ти се могућност да задобијеш и Живот Вечни након смрти. Треба се крстити што пре, а може и заједно с твојим дететом. Свако добро ти од Господа желим.

        Број корисника који су захвалили аутору: 1
        #2669
        Анонимни

          Заборавих да још нешто напишем а врло је важно. На крштењу ћеш добити и свог Анђела Чувара.

          Број корисника који су захвалили аутору: 1
        Гледање 1 чланка - 1 до 3 (од 3 укупно)
        • Морате бити пријављени да бисте одговорили у овој теми.